Strona główna PRODUKTY PRODUKTY Monitory Autostereoskopowe Monitory Autostereoskopowe Wyświetlacze Ultra-D - rewolucja technologiczna Wyświetlacze Ultra-D - rewolucja technologiczna

                               

Na profesjonalny rynek 3D AV wyświetlaczy auto-stereoskopowych wchodzi nowa, uniklana technologia - Ultra-DTM. Nasza firma 3D Delta Vision podjęła się wdrożenia tej technologii na rynek polski. 

Ultra-D to przełomowa technologia firm Stream TV Networks, Inc. oraz R & D SeeCubic , które opracowały unikalne algorytmy Ultra-D SoC 4K konwersji obrazu do 3D glasses free na specjalnym panelu optycznym przetwarzającym „objętościową” projekcję poszczególnych subpikseli i tworząc na ekranie wirtualny obraz 3D.Ultra-D umożliwia oglądanie filmów w  technologii autosteroskopowej w rozdzielczości 2160p. Panel monitora autostereoskopowego Ultra-D składa się z z 4K x 2K aktywnych pikseli 3840 x 2160 o proporcjach 16:9.

Ultra-D może konwertować zarówno obraz 2D i 3D do 2160p  3D glasses-free w czasie rzeczywistym. Efekt głębi  3D może być w pełni regulowany przez użytkownika który może dostosować swoje wrażenia 3D do swoich potrzeb!

Niebawem na naszej stronie zaprezentujemy pierwsze produkty które bedą dostępne na rynku komercyjnym dla aplikacji multimedialnych.

Na  chwilę obecna dostępny jest jeden produkt - monitor 65". Za kilka tygodni na rynek wejdą kolejne monitory: 27" oraz 50". 

                  

Model :  65” 4K 3D Ultra-D Digital Signage Display              

 Panel               65” 4K TFT LCD with LED Backlight 
 Rozdzielczość      Supports 3840 x 2160@120Hz 16 Lane
 Technologia
 3D Auto
 Ultra-D 3D Optical System 
 Podświetlenie  LED
 Jasność     
 450 cd/m2
 Kontrast  4000:1
 Ilość stref  obserwacji   bez  limitu

 Kąt obserwacji

      Dla 2D 
      Dla 3D 

Ultra-wide viewing angle: 178(H)/178(V)
View angle: 140(H)/10(V) 

 Czas  reakcji  4 ms 
 Zastosowanie                              do celów  reklamowych w centrach handlo-wych, lotniskach, holach, muzeach, ... 
Idealny do digital singage

 
Realizacja: