Strona główna PRODUKTY PRODUKTY Kioski Stereoskopowe 3D Kioski Stereoskopowe 3D Kiosk 3D-SK-VOL1 Kiosk 3D-SK-VOL1
Kiosk Stereoskopowy 3D-SK-VOL1

Konstrukcja mechaniczna kiosku 3D-SK-VOL1 oparta jest na podobnej zasadzie jak w urzadzeniu SK-1, tj. wiszącego na przegubach tubusu z kanałem projekcji, mocowanego do stalowej kolumny. Przeguby zapewniają możliwość regulacji wysokości wizjera w pionie, umożliwiając korzystanie ze stereoskopu każdemu widzowi bez względu na wiek i stopień sprawności ruchowej.

Specjalnie opracowany system przeciwwag powoduje, że regulacja wysokości wizjera odbywa się płynnie i lekko bez wysiłku, nawet przez małe dziecka. Kiosk 3D-SK-VOL1 otrzymał solidną podstawę zapewniającą stabilną pracę urządzenia bez potrzeby jego kotwienia do podłoża.

Front urządzenia wyposażono w wizjer okularowy oraz uchwyty z przyciskami dla nawigacji prezentacji oraz, co jest nowością dla tego mdelu, w stereofoniczny kanał dźwiękowy.

Obraz stereoskopowy w 3D-SK-VOL1 powstaje na specjalnym monitorze 3D 24"LCD w wysokiej rozdzielczości Full HD. Źródłem obrazu i dźwięku jest specjalizowana stacja graficzna wbudowana wewnątrz urządzenia.
W chwili obenej powstaje kolejna generacja urządzenia 3D-SK-VOL2,która umożliwi wybór wersji jezykowej komentarza dźwiękowego dla oglądanych obrazów stereoskopowych oraz regulację poziomu dźwięku. Nowe urządzenie powinno trafić na rynek w połowie 2013r.


Cechy charakterystyczne 3D-SK-VOL1 :

  • możliwość oglądania obrazów na stojąco lub siedząco,
  • możliwość podejmowania samodzielnej decyzji dotyczącej treści i tempa prezentacji,
  • prosta obsługa przyciskami nawigacji wbudowanymi w pochwyty tubusu,
  • urządzanieprzystosowane dla dowolnej grupy wiekowej oraz osób niepełnosprawnych z ograniczeniem ruchowym,
  • bezmigawkowy system projekcji nie męczący wzroku,
  • praca ciągła w trybie 7/24
  • wbudowany tor audio w wizjer

 
Realizacja: