Strona główna E-CINEMA E-CINEMA

PROGRAM E-CINEMA SKSiL  
FILMOTEKA NARODOWA  
OFERTA SPECJALNA
DLA KIN ZRZESZONYCH W

SIECI KIN STUDYJNYCH I LOKALNYCH

 
OFERTA SYSTEMÓW PROJEKCJI:               

  TABELA ROZDZIELCZOŚCI 

  
  
PROGRAM e-CINEMA         
 
  
Regulamin e-Cinema
  
SKSiL Filmoteki Narodowej


  
Wniosek o wsparcie SKSiL FN

      
  
                                                 


Delta specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu i wykonawstwie obiektów konferencyjnych, kinowych, teatrów i scen muzycznych. Jesteśmy akywnym członkiem prestiżowej Międzynarodowej Organizacji Scenografów, Techników i Architektów Teatru - Polskie Centrum OISTAT. Projektowanie i wyposażanie w szczególności obiektów kultury – kin, teatrów, oper, domów kultury w profesjonalne projektory instalacyjne wysokiej rozdzielczości i jasności to nasza codzienność.

Wprawdzie program e-Cinema od strony technicznej aparatury ma tylko jeden wymóg dotyczący rozdzielczość projektora tj. min. Full HD, ale wszyscy dobrze wiemy, że na dobą jakość obrazu, a w konsekwencji zadowolenie widza, składa się wiele kluczowych parametrów projekcji, takich jak np. jasność, kontrast, odpowiednia matryca, jakość nośnika cyfrowego, optyka projektora, ale również i odpowiednio dobrany ekran projekcyjny, oświetlenie, akustyka sali, wentylacja, itd.

Delta łącząc umiejętności projektanta technologii kinowej i architekta aranżacji przestrzeni projekcyjnej dba zarówno o stronę techniczną programue-Cinema, jak też służy pomocą w modernizacji i doposażeniu technicznym obiektu kinowego.

Należy również podkreślić, że odpowiednio zaprojektowany i dobrany  zestaw projekcyjny pozwala nie tylko na aplikacje kinowe, ale również wielofunkcyjne wykorzystanie aparatury.

Ma to kluczowe znaczenie szczególnie w kino-teatrach i domach  kultury, gdzie projektor  oprócz pracy  kinowej wykorzystywany  jest  wielofunkcyjnie do tworzenia scenografii czy obsługi  konferencji.

Delta przygotowała specjalną ofertę aparaturową i cenową a także pakiety multimedialne  dla uczestników programu e-cinema, oraz szerokie wsparcie techniczne, umożliwiające sprawną instalację i  serwisowanie całego systemu.

Mamy  nadzieję, że jako  firma z 20 letnim doświadczeniem i  stażem w multimediach i technologii  kinowej zdobędziemy również  Państwa uznanie podczas  wspólnej realizacji programu e-Cinema w Państwa obiekcie.

Zapraszamy do  współpracy !

Leszek Hus
Dyrektor ds. technicznych
3D DeltaVision 

 
Realizacja: