Strona główna 3D DELTA 3D DELTA
3D DELTA VISION
AUTORYZOWANY PARTNER XPAND X6D LTD W  POLSCE

Szanowni Państwo,

Witamy na stronie 3D Delta Vision!

Uważa się, że historyczna już dzisiaj produkcja kinematograficzna 3D Jamesa Camerona - "Avatar" postawiła swoistą kropkę nad „i” stymulując rozwój technologii trójwymiaro-wej i popularyzacji stereoskopii na światową skalę

Iluzją trzeciego wymiaru możemy cieszyć się już nie tylko w kinach, ale również w zaciszu domowym, oglądając trójwymiarowe obrazy na ekranach naszych telewizorów, projektorów, monitorów komputerowych. Należy przypuszczać, że w niedługim czasie używanie okularów dla ogladania obrazów 3D nie będzie już konieczne ...

Musimy sobie zadawać jednak sprawę, że wszystkie techniki 3D to jedynie próba oddania głębi i perspektywy otaczającej nas przestrzeni za pomocą środków technicznych, próbujących oszukać nasze zmysły. Producenci technologii 3D dwoją się i troją, aby przekonać potencjalnego klienta do zakupu właśnie ich produktu, jako tego najbardziej poszukiwanego i właściwego. Aby nie pogubić się w lawinie informacji zalewających w chwili obecnej konsumencki rynek produktów 3D, potrzebna jest odrobina wiedzy i ... dużo zdrowego rozsądku.

Strona 3D DeltaVision jest odpowiedzią Delty sp.j., firmy z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży multimediów, na dynamicznie rozwijający się rynek „elektronicznych” technologii 3D na świecie.

Poprzez treści zawarte na stronach 3D DeltaVision postaramy się przestawić Państwu w wielkim skrócie podstawowe technologie tworzenia obrazów 3D, poczynając od tych klasycznych, doskonale znanych i stosowanych po dzień dzisiejszy w stereofotografii, poprzez rozliczne elektroniczne technologie współczesnego pop-up’u, stwarzające iluzję przestrzennych obrazów wychodzących do widza z płaskiego stereogramu, ekranu projekcyjnego czy odbiornika 3D TV.

Licząc na Państwa zainteresowanie zapraszamy wszystkich gorąco do dyskusji i współpracy!

Leszek Hus
Dyrektor ds. technicznych
3D DeltaVision

-------------------------------

Uwaga!

Wszystkie produkty i technologie przedstawiane na stronach niniejszego portalu mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Cała treść zawarta na stronie
 http://3ddeltavision.pl, tekst oraz grafika są objęte prawami autorskimi, co oznacza że kopiowanie jakiegokolwiek jej elementu lub używanie bez naszej pisemnej zgody jest prawnie zabronione.

---------------------------
TAGI : XPAND, 3D Delta Vision, promienniki 3D, 3D, konwertery 3D, monitory3D, stereoskopia, 3DTV, 3D Home cinema, DLP-link, ViewSonic, okulary3D, BluRay3D, Xpand 3D, autostereoskopia, Dolby, Qube, Xpand 3D, komputery 3D, polaryzacja, okulary polaryzacyjne, ekrany 3D, ekrany polaryzacyjne ...

 

 
Realizacja: